Par mums

Mūsu iemīlēšanos suņos un visā, kas ar tiem saistīts aizsāka brīnišķīgā kurchārmeitene Jara z Czarnego Dworu 2009. gada vasarā.

Aktīvi piedaloties medībās, ejot uz izstādēm un medību apmācībām, sapratām, ka suņi izmaina dzīvi, liek saprast labāk sevi un apkārtējos.

2010. gada rudenī mūsu ģimenē no Ungārijas ieradās Latvijā pirmā Overņas putnusuņu šķirnes pārstāve – Khyannes Fata Morgana „Feita”. Nākamā pievienojās Jaras meita Kvanta, un ar katru suni aug mūsu pieredze un zināšanas. 

2015. gadā oficiāli reģistrējām kurchāru audzētavu ar nosaukumu ARABEL REX (FCI 15/15). Esam izaudzinājuši vairākus kurchāru metienus, mūsu kucēni dzīvo gan Latvijā, gan ārzemēs un kopā ar saimniekiem piedalās gan medībās, izstādēs gan arī dažādās sporta sacensībās. Jariņa nodzīvoja ilgu mūžu un nu jau vairs nav starp mums, bet viņas meita Kvanta, mazmeita Breta un mazmazmeita Saira turpina mūs pašus priecēt katru dienu.

Mūsu kurchāri ir medību suņi un arī mājas mīluļi. Nu jau putnu medības bez suņiem mūsu ģimenē vairs nav iedomājamas – pirmkārt jau tas ir īpašs medību prieks strādāt komandā kopā ar savu suni, bez tam - ievainoto un neatrasto putnu skaits ir ievērojami sarucis. Savas prasmes un iemaņas katru gadu papildinām pie labākajiem treneriem un savas nozares speciālistiem ārzemēs.

Esam biedri Latvijas Medību suņu klubā, kas ir Latvijas Kinoloģiskās federācijas (LKF) sastāvā.

Mūsu nākotnes plānos ir audzēt skaistus, ar stabilu psihi un labām darbaspējām apveltītus suņus. Lai par viņiem varētu teikt: tie ir skaisti, klasiski un standartam atbilstoši.

 

Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE

Par mums

 

Mūsu iemīlēšanos suņos un visā, kas ar tiem saistīts aizsāka brīnišķīgā kurchārmeitene Jara z Czarnego Dworu 2009. gada vasarā .

 

Aktīvi piedaloties suņu socializācijas pasākumos, ejot uz izstādēm un medību apmācībām , sapratām, ka suņi izmaina dzīvi, liek saprast labāk sevi un apkārtējos.

Un drīz vien mums pievienojās Overņas putnusuns. 2010. gada rudenī mūsu ģimenē no Ungārijas ieradās Latvijā pirmā šīs šķirnes pārstāve – Khyannes Fata Morgana „Feita”. Un tā Jarai radās laba draudzene , bet Feita ieguva lielu māsu.

 

Protams, kas būtu putnusuņi bez medībām! Tiek iets medībās, kas Jarai sagādā vislielāko prieku, aktīvi piedalāmies un turpinām pilnveidoties medību apmācībās.

 

Mūsu nākotnes plānos ir audzēt skaistus, ar stabilu psihi un labām darbaspējām apveltītus suņus. Lai par viņiem varētu teikt: tie ir skaisti, klasiski un standartam atbilstoši suņi.

Papildus informācija